پشتیبانی سایت 09307404067

مرکز بین المللی آموزش های تئوری انتخاب ایران

خرد راهبری

  • دکتر علی صاحبی
  • 28/دی/1397
  • تهران
  • قیمت: 490000تومان
تئوری انتخاب،کلاس حضوری

قیمت: 490000تومانخرد راهبری ،راه رسم راهبران بزرگ

امروزه بر خلاف گذشته، نظریه پردازان حوزه منابع انسانی و مدیریت بر این باور نیستند که راهبران بزرگ کسانی با قابلیت ها و توانمندی های خاص هستند. این گونه راهبری به خودی خود و بدون انگیزه و تلاش شکل نمی گیرد، بلکه راهبری خردمندانه نیروی انسانی نیازمند آموزش مداوم و تلاش پیگیرانه برای درون سازی آموزه ها و تبدیل تجربه های شخصی و گروهی به خرد و حکمت و آنگاه به کارگیری خرد پرورش یافته در دنیای واقعی کسب و کار و تجارت یا هر حرفه دیگر است.

در این همایش هشت ساعته قصد داریم تا آیین ها راهبران بزرگ و خردمند دنیا را از دکتر علی صاحبی بیامویزیم. روش های آزمون شده وعلمی که به شما کمک می کند ناخدای کشتی کسب و کار، سازمان و تیم خود در شرایط ویژه و دشوار باشید. این آیین ها انگیزه ، میزان تعهد ، وفاداری را در سیستم افزایش می دهد و در نتیجه رضایت شغلی ، خروجی و راندمان مجموعه را بالا می برد و و به کسب و کارها قدرت می دهد تا با هزینه کمتر و قدرت بیشتر در فضای پیجیده کنونی به پیش روند . در ادامه این آیین ها را به صورت تیتر وار آورده ایم و در نشست 28 دیماه به صورت عملی و جزئی هر یک از آن ها را می آموزیم

راه و رسم تمرکز بر آینده

وظیفه نهایی راهبر خردمند این است که زندگی کسانی را که رهبری می کند از طربق آشکار کردن بالاترین توان آنها در کاری که انجام می دهند محترم بشمارد و به آن عظمت ببخشد.

راه و رسم روابط انسانی

همه رهبران آرمان¬گرا در ایجاد روابط عمیق با کارکنان خود ماهرند. آنها هنر شفاف سازی تصویر خود را به نفع کارمندان دارند ، بطوری که آنها را مشتاق می سازند و به حرکت وا می دارد . رهبران آرمان گرا از طریق مهارت ها و استعدادهای کارکنان خود، قلب گروه خود را تسخیر کرده و وفاداری پایدار کسب می کنند . بطور خیلی ساده ، وقتی رابطه ای را غنی می کنید، جایگاه راهبری خود را بهبود می بخشید..

راه و رسم یکپارچگی گروه

رهبران آرمان گرا می دانند کارکنانی که حس می کنند عضوی ارزشمند از یک گروه هستند ، بیشتر از خود مایه گذاشته و به بهترین شیوه کار می کنند . اگر رسم و آیین دوم را با پاداش دادن مداوم و تحسین بی وقفه دنبال کنید، کارکنان انگیزه شان برای کار کیفی در سازمان را حفظ کرده و خود را قسمتی از یک تیم بزرگ می بینند . آنوقت دیگر چیزی جلودار شرکتتان نخواهد بود.

رسم و آیین سازگاری و مدیریت تغییر

"انجام کارهای تکراری روزانه به نتایج جدید منجر نمی شود.برای تغییر نتیجه کار، باید کارهایی را که انجام می دهی ، تغییر دهی .باید روش مدیریت¬ات را عوض کنی."

رسم و آیین بخشی شخصی.

هرگز اهمیت هر یک از روزهای زندگی¬ات را فراموش نکن. همان گونه که روزهایت را می گذرانی، زندگی_ات نیز همان گونه خواهد گذشت.حتی یک روز از زندگی¬ات را هدر نده. گذشته جزئی از تاریخ است و آینده گمانی بیش نیست. امروز، یعنی زمان حال، تمام چیزی است که از آن برخورداری.

رسم و آیین راهبری شخصی

آنقدر درگیر مسایل بزرگ نشوید که از لذت های ساده آن غافل شوید

رسم و آیین خلاقیت و نوآوری

نیروی تجسم و تخیل خود را تقویت کرده و ذهنت را منعطف کن، اجازه بده کنجکاوی ذاتی¬ات بار دیگر بیدار شود. جرأت به خرج بده و آرزوهای بیشتر و تصاویر ذهنی روشن تری از آینده ببین.گرچه ممکن است گاهی تو هم چیزهایی را ببینی که همه مدیرها نیز در دنیای کسب و کار می بینند ، به گونه ای متفاوت از دیگران فکر کن. هرگز فراموش نکن در اعماق وجود همه رهبران آرمان گرا روحیه کودکانه ای حضور دارد که سرشار از هیجان و حیرت است.

]

رسم و آیین مشارکت و ثمربخشی

میراث تو درنهایت ،تجلی عمیق ترین و بهترین جیزی خواهد بود که در زندگی هدیه داده ای ،بازتاب آن شخصی است که اینک هستی و شخصی که قصد داری بشوی. هدف به جا گذاشتن میراث برای تحت تاثیر قرار دادن دوستان یا نائل شدن به مراتب عالی نیست،برای این نیست که به نظر بیایی،بلکه برای این است که کار خوب انجام دهی،برای انجام وظیفه ات و واقعیت بخشیدن به انسانیت خود است.

ویدیو های دکتر علی صاحبی در حیطه مدیریت راهبرانه را ببینید

چرا خرد راهبری؟

همه ما در کار فروشیم

قصه انصاف

شرکت کننده گرامی ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی و مقررات کلی برگزاری دوره‌ها می‌باشد

ساعت شروع دوره 8:30 و ساعت پایان دوره 17:30 می‌باشد

خواهشمند است از آوردن همراه (اعم از همسر، فرزند، برادر، خواهر، دوست و....) جداً خودداری شود.

خواهشمند است از آوردن دوربین فیلم برداری و ضبط صوت خودداری شود

در صورت انصراف از شرکت در کلاس به هر دلیلی، از 5 روز مانده به شروع کلاس تا تا مدت 24 ساعت مانده به شروع کلاس‌ها 25% از هزینه دریافت شده کسر خواهد شد.

در صورتی که ثبت نام صورت گرفته باشد ولی موفق به حضور در کلاس نشده باشید یا 24 ساعت قبل از شروع کلاس اعلام کنسلی کنید، 50% از هزینه کسر و مابقی مسترد خواهد شد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

choicetheroy.ir کلیه حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق است به